Місячник педагогічної майстерності

08.02.2021 р., у рамках Місячника педагогічної майстерності відбулось засідання методичної студії педагогів природничо-математичного циклу(керівник Гушуляк М.М.),на якому обговорили, як можна розвинути предметні та ключові компетентності на уроках географії,фізики, хімії, математики та біології, поділились враженнями від проведеного Тижня природничих наук.
Також пройшов відкритий урок в 5-А,5-Б класах з трудового навчання з теми «Ажурне випилювання деталей серветниці», який провів спеціаліст ІІ категорії, учитель трудового навчання Кравченко Ю.Ю.
А класний керівник 5-Б класу Калитчук І.С. разом зі своїми вихованцями помандрувала у світ доброти на годині класного керівника ,,Добро у моєму серці”. Учні мали змогу поміркувати про те, яка людина є доброю, які риси характеру їй притаманні, ділилися розповідями про власні добрі справи. Шляхом дивовижним експериментів діти з’ясували, що душу злої людини можна очистити добрими справами, що добро має здатність подвоюватись і повертатися до людини. Будучи чарівниками, п’ятикласники мріяли про світ без хвороб, брехні, несправедливості і зради. Завершився захід солодким частуванням.

Leave a comment