Подорожуємо світом

Емоційно та піднесено сьогодні пройшли уроки у Нараївській початковій школі.
У цікавий світ мандрів поринули учні 3 класу разом з вчителем Грудзевич Н.О.(вища категорія) на уроці “Я досліджую світ”. Тема уроку “Подорожуємо світом” виявилась дуже близькою і зрозумілою дітям, адже разом зі своїм наставником вони вже встигли відвідати багато туристичних осередків Прикарпаття. Учні із захопленням розповідали про свої враження, разом з’ясували, що варто брати із собою у подорож, читали вірші та розшифровували тексти, заповнювали свої щоденники спостережень.
Свої математичні здібності показали першокласники на уроці математики,виконуючи різноманітні завдання на знання усних та письмових обчислень в межах 10, розпізнавання геометричних фігур (вчитель Кухарська О.М.).
Учні 4 класу розв’язували складені задачі,що включають знаходження дробу від числа , обчислювали значення виразів на сумісні дії різного ступеня(вчитель вищої категорії Засідко Г.С.).
А на виховному заході “Моє рідне село” діти і вчителі читали вірші та виконували пісні про рідне село, з вдячністю згадали учасників АТО із Нараївки. Особливо приємно було бачити участь батьків у заході, що засвідчило єдність учнівського, вчительського та батьківського колективів, їхнє прагнення спільно зберігати дорогі серцю традиції.

Leave a comment