Дистанційне навчання пропонує щораз нові форми зустрічей та обміну досвідом. У форматі онлайн-конференції відбулась сьогодні методична студія класних керівників Більшівцівського ліцею на тему: “Роль особистості класного керівника у формуванні психічного здоров’я учнівського колективу”. Практичний психолог ліцею Бандура О.Є. разом з педагогами ліцею обговорили способи покращення психологічного мікроклімату в класах, розглянули практичну ситуацію “Як заспокоїти галасливий клас”. Результатом творчої співпраці стала пам’ятка педагогу “Як уберегти себе від впливу стресу і допомогти набути впевненості в собі учителям та учням”