Про ліцей

Більшівцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – таку назву має наш освітній заклад на зорову незалежність, школа, яка формула молодого людини – патріота, здатне критично мислити та аналізувати загальнодоступну інформацію, яка лавіною накривала суспільство. Усі наші результати показали високі результати на Всеукраїнських олімпіадах, ми чули гармонійному співу шкільного хору, а з усіх спортивних змагань юні спортсмени призвозили нагороди.
У 2012 році в школі було відкрито новий спортзал, який став місцем гарту сили духу та удосконаленням спортивних досягнень учнів та молодих селищ.
На початку 21 століття ми стали опорним навчальним закладом та взяли участь у пілотному проекті НУШ. Зі створенням Більшівцівської ОТГ до складу нашого ліцею увійшли 3 філії – Нараївська, Яблунівська, Хохонівська початкові школи та миттєве створення освітнього простору Більшівцівської ТГ.

Яблунівська початкова школа

Яблунівська початкова школа

У 2020 – 2021 навчальному році у Яблунівській початковій школі навчається 11учнів.
Всього педагогічних працівників – 3.
З них мають кваліфікаційну категорію:
– вищу – 1 вчитель,
– ІІ – 2 вчителі.
Наша школа – це сходинки, якими дитина піднімається до знань, до духовних джерел народу, це святиня людяності, порядності, доброти. Наші двері завжди гостинно відчинені для всіх. Кожна дитина буде оточена любов’ю, турботою і зможе розкрити свої здібності.

Нараївська початкова школа

Нараївська початкова школа

Нараївська початкова школа знаходиться на вулиці Шкільній, працює 2 корпуси: старий у 2018 р. було 80 років,
новому у 2022 році буде 50 років.
У школі працює 3 вчителя, є 4 класи + прогулянкова група

Хохонівська початкова школа

Хохонівська початкова школа

Хохонівська школа побудована у 1976 році.
У 2016 році стала філією Більшівцівської опорної школи, а в 2019 році – початкова школа при складі Більшівцівського ліцею.
Тут навчається 6 учнів та працює 2 вчителі.