30 травня наша команда взяла участь у другому етапі конкурсу «Серцем єдиним — ми Україна» 
Це був неймовірний досвід, сповнений емоцій, творчості та щирої любові до рідної країни. Хоч цього разу нам не вдалося здобути перемогу, ми отримали цінну нагороду — подяку за участь, яка є свідченням нашої старанності та командної роботи.
Під час заходу також відбулося нагородження амбасадорів проєкту. Особливо приємно відзначити, що подякою за сумлінну працю, високий професіоналізм, ініціативу та підготовку команди була нагороджена Литвин Марія Степанівна 
Щиро дякуємо вчителям, які готували дітей до конкурсу:
Бандура Петро Дмитрович
Литвин Марія Степанівна
Ліуш Галина Степанівна
Яновська Юлія Богданівна
Ваша підтримка, терпіння та віра в учнів — безцінні 

Окрема подяка нашим учасникам — ви справжні молодці! Ви проявили талант, наполегливість і гідно представили нашу громаду . Ми пишаємося кожним із вас!
Рухаємось далі, вдосконалюємось і віримо в нові перемоги!










