Акція “Діти дітям”

14 грудня 2020 року учні Більшівцівського ліцею відвідали Мединський реабілітаційний центр. Провели майстер-клас по виготовленню ангелика, привезли гостинці та приємно поспілкувались із їхніми вихованцями.
Щиро дякуємо всім небайдужим людям, які долучились до щорічної благодійної акції “Діти дітям “❤

Leave a comment