В рамках Тижня безпечного Інтернету Лабенська С.М. провела заняття з елементами тренінгу “Мандруємо по мережі Інтернет безпечно” з учнями 5-Б класу,що є актуальним та корисним. Діти спільно з учителем дійшли висновків про те, що необхідно дотримуватись правил безпечної поведінки в інтернеті, спільно з героями мультфільму вчилися співпереживати та допомагати іншим у скрутних ситуаціях.



















