З 13 по 17 вересня у Більшівцівському ліцеї проходив “Олімпійський тиждень” . У рамках тижня було проведено:
змагання “Олімпійське лелеченя” серед учнів 5-х класів;
змагання “Веселі і спритні” серед учнів 6-х класів;
урок-тренування з легкої атлетики у 5-А класі;
тематичний Олімпійський урок у 8-Б класі



































