З 18 по 22 жовтня у ліцеї відбувся тиждень природничих дисциплін,впродовж якого організовано чимало цікавих заходів. Ліцеїсти, які брали участь у всеукраїнській грі “Геліантус”, з нетерпінням чекали на результати і нагороди:дипломи,сертифікати,грамоти,та призи- підставки під мобільні телефони.Між учнями 7 кл. відбувся цікавий конкурс “Патенти природи”, переможцем якого став Катрич Р. Ще учні 7- А,7-Б класів мали нестандартний бінарний урок з географії на тему :” Тектонічна будова,рельєф та корисні копалини Африки”, під час якого виконували незвичні,але цікаві навчальні форми роботи.Ці заходи проводила вчитель географії Гушуляк М.М.
Павлович Г.В.,вчитель біології, з учнями 7-их класів віртуально досліджували цікавий світ природи.















