Відчуваючи важливий обов’язок перед Україною, та вшановуючи День єднання нашого народу, учні Більшівцівського ліцею урочисто підняли Державний Прапор та виконали Державний Гімн України.
Після цього було проведено відпрацювання алгоритму евакуації у разі виникнення небезпечної ситуації, зокрема під час виявлення невідомого об’єкту.
Актуальною залишається виставка творчих робіт класних колективів під девізом “Нас єднає Україна!”


