Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 3 по 7 жовтня 2022 року в ліцеї проходив тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, метою якого було проведення профілактичної роботи щодо запобігання дитячого травматизму. Впродовж тижня проведені бесіди: ,,Небезпека в природі”, “Дитина в автономній ситуації”. Також Боднар І.І., вчитель основ здоров’я, провела квест з учнями 5 класу “Безпечне щодення”, під час якого учні вчились надати першу домедичну допомогу потерпілому, якнайшвидше зібрати рюкзак при НС , пригадали правила дорожнього руху та як не заблукати в лісі.
У 8-х класах проведено урок ,, Надання домедичної допомоги потерпілому при переломі,при серцево легеневій недостатності,при кровотечах”(Луців Т.В.)
На зображенні може бути: 22 людини, дитина, люди сидять та люди стоять
На зображенні може бути: 21 людина, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 19 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 22 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 21 людина, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 10 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та у приміщенні

Leave a comment