12 березня на базі спортивного комплексу Тлумацької ДЮСШ Тлумацької міської ради, було проведено фінальний етап з футзалу фізкультурно-оздоровчих змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, під гаслом “РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО”
Команда Більшівцівського ліцею зайняла
4 місце


















