Вітаємо команду нашого Більшівцівського ліцею «Серце Марії” та їхніх творчих наставників Литвин М.С, Ліуш Г.С., Гринду В.М. та Бандуру П.Д. із зайнятим I місцем, у першому етапі конкурсу “Серцем єдиним, ми – Україна”!
Нехай ця перемога надихає вас на нові звершення!
Успіхів та творчих злетів у наступних етапах конкурсу




















