Батьки учня 2 класу Грибика Юліана придбали для нашого ліцею 16 зелених саджанців

Батьки учня 2 класу Грибика Юліана придбали для нашого ліцею 16 зелених саджанців. Другокласники зі своєю вчителькою Мацайло Г.М. висадили їх на шкільному подвірʼї, аби зростали разом з ними🌿🌳

На зображенні може бути: 12 людей та дерево

На зображенні може бути: 8 людей та дерево

На зображенні може бути: 7 людей та дерево

На зображенні може бути: 7 людей, соснова шишка та дерево

На зображенні може бути: 8 людей та дерево

На зображенні може бути: 6 людей

На зображенні може бути: 4 людини

На зображенні може бути: 5 людей

На зображенні може бути: 5 людей, соснова шишка та дерево

На зображенні може бути: 2 людини, французька лаванда та дерево

На зображенні може бути: 2 людини, дитина, французька лаванда та дерево

На зображенні може бути: 1 особа та дерево

 

Leave a comment