У четвер, 22 травня, учні 6-го, 5-А, 7-А та 10-го класів Більшівцівського ліцею разом з Бандурою О. Є., Попелюк Л.М., Чобіт Л.М. та Павком В.О. мали захоплюючу та незабутню подорож до фортеці Тустань. Одне із Семи Чудес України. Відвідали водоспад на річці Кам’янка та озеро Журавлине. Помилувалися красою Карпат, почули цікаві історії та зробили незабутні фото.
https://www.facebook.com/100079612247888/videos/666926256333444?locale=uk_UA


