26 травня, учні 7 та 5-А класів відвідали музей Караїмської історії та культури, що є філією державного заповідника «Давній Галич».
Учні почули цікаву історію про звичаї та культуру караїмів, мали можливість приміряти їхній традиційний одяг та відчути себе «справжнім» караїмом.
А також на згадку зробили чудові фото.

















