7 листопада здобувачі освіти 6-8 класів нашого ліцею разом з класними керівниками здійснили цікаву та веселу поїздку до кінотеатру ”Люмʼєр”. Це справжнє свято для дітей, адже вони мали змогу не лише переглянути захоплюючу комедію «Батьківські збори», які переростають у запеклі дебати, оголюють прогалини у вихованні і відкривають сімейні таємниці, про які ніхто навіть уявити не міг…, а й весело провести час разом із друзями.
Після сеансу, як завжди, – відвідування піцерії і щасливе повернення додому.
Цей день став яскравим прикладом того, як важливо поєднувати навчання з приємним дозвіллям. Учні повернулися додому з посмішками на обличчях, сповнені позитивних емоцій та нових вражень.







