З 3 листопада 2025 року у ліцеї стартував Місячник цифрової грамотності ,,Хаби цифрової освіти”.
В рамках Місячника Петро Дмитрович Бандура організував 4 листопада інтерактивну вікторину-змагання «Безпечний інтернет очима дітей» між учнями 5-го та 6-Б класів.










