І знову перемога! Вітаємо нашу команду та її наставників!![]()
![]()
![]()
![]()
У Більшівцівській громаді відбувся територіальний етап змагань з масового футболу серед дівчат 5–9 класів! До турніру долучилися команди чотирьох закладів загальної середньої освіти громади ( ББільшівцівський ліцей Кінашівського ліцею, Жалиборівської гімназії, Загірської гімназії), і кожна з них продемонструвала злагоджену, технічну та по-справжньому емоційну гру.
Матчі були цікавими, напруженими та видовищними — дівчата боролися за кожен м’яч і продемонстрували справжній спортивний характер та прагнення до перемоги.
Щиро дякуємо всім учасницям змагань, їхнім тренерам та відданим уболівальникам!
Висловлюємо щиру вдячність нашим захисникам, завдяки яким ми можемо безпечно проводити спортивні заходи та розвивати сильне й активне покоління.
Разом — пліч-о-пліч до нових перемог! 
































