
У школі відбувся Національний тиждень дитячого читання, який об’єднав учнів навколо любові до книги та відкриття нових літературних світів. Протягом тижня шкільний бібліотекар Ганна Іванівна Тарасевич провела з учнями цікаві заходи:

гру ,,В гостях у казки”, “Літературний ланцюжок”;

бесіду ,,Впізнай в бібліотеці цілий світ: читай, думай, відпочивай”(3клас);

гру “Солодкий мікрофон” (3-4 класи);

вікторину-відгадку “Із яких ми казок”? (1клас).

Діти також знайомилися з українськими авторами та ділилися враженнями від прочитаних творів. Атмосфера була натхненною та спонукала школярів читати ще більше.