У ліцеї проходить Тиждень кібербезпеки. Ліуш Галина Степанівна провела заняття “Як безпечно мандрувати інтернетом” для своїх чудових другокласників.![]()







У ліцеї проходить Тиждень кібербезпеки. Ліуш Галина Степанівна провела заняття “Як безпечно мандрувати інтернетом” для своїх чудових другокласників.![]()






