
На уроці фізики у 7 класі з теми «Тертя. Сила тертя» учні досліджували природу виникнення сили тертя та її роль у повсякденному житті (вч.Павко В.О.).

Пояснення вчителя вдало поєднувалося з життєвими прикладами та практичними ситуаціями, що допомогло краще зрозуміти матеріал.

Школярі активно виконували завдання на інтерактивних платформах і розв’язували задачі. Використовуючи STEM-технології, семикласники побудували модель мосту, застосувавши знання про силу тертя на практиці.