Команда учнів 5–9 класів Більшівцівський ліцей здобула ІІ місце у своїй групі з масового футболу районного етапу змаганнь Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги.
Юні спортсмени продемонстрували витримку, взаємопідтримку та силу командного духу.
Дякуємо учням за старання і боротьбу до фінального свистка, а також наставникам — за підготовку та підтримку.
Бажаємо команді впевнено рухатися вперед і підкорювати нові спортивні вершини! 








