У рамках Тижня духовності учні 1 , 2 та 4 класів поринули у світ добра і віри
.
Діти дізналися про свого Ангела-охоронця — невидимого друга, який завжди поруч, оберігає і допомагає чинити добро. А ще власноруч створили символічних ангеликів як нагадування про світло в серці кожного з нас.
Нехай ці маленькі ангели надихають дітей на добрі вчинки щодня 












