
20 квітня 2026 року у нашому ліцеї стартував Тиждень психології ( Бандура О.Є., Давидова М.М.). У перший день учні стали учасниками цікавих активностей психологічного марафону .

З учнями 5-7 кл. проведено Акцію «Комплімент кожному», а учні 3 класу відправились в круїз країною Психологія, де на них чекали цікаві вправи та завдання.

Попереду багато цікавого спілкування, інтерактивних форм, технік, методів роботи для психологічної розгрузки, формування життєстійкості та формування емоційного інтелекту.
