
Заняття стало логічним продовженням попередньої зустрічі і допомогло школярам глибше замислитися над власними сильними сторонами, вміннями та особистісними якостями. Особливу увагу приділили важливості думки оточуючих — друзів, однокласників, вчителів у формуванні об’єктивного уявлення про себе.