“Чорнобиль – скорбота пам’яті людської”.
Цього тижня вшанували 40-у річницю з дня Чорнобильської трагедії. Провели бесіди, години спілкування, перегляд фільмів, тематичну виставку малюнків, спільно з представниками екологічного бюро УГКЦ провели майстер-клас із виготовлення свічки пам’яті. Підсумком став загальношкільний захід, який підготували учні 6-Б класу разом із класним керівником Возняк І.П. Під час заходу учні та вчителі згадали трагічні події 1986 року, вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів, які ціною власного життя і здоров’я боролися з наслідками аварії, рятуючи світ від ще більшої біди. Присутні переглянули тематичні матеріали, хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи, а спогади очевидця тих подій Яворської Л.Ф. змусили замислитися над важливістю відповідальності, людяності й пам’яті.




































