Я люблю українську мову November 9, 2020 Liliia Popeliuk No Comments Uncategorized За словами К. Ушинського : ” Поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ”. 4-Б клас Більшівцівського ліцею долучилися до флешмобу #Я_люблю_українську_мову# https://www.facebook.com/100003814131888/videos/1944333699037082/