Тиждень початкової освіти

“Ми повинні дитину побачити,
Не пройти,не минути,розкрити.
Тож,маленька Людино,щасти тобі,
Виростай і мужній,вчись творити!””
Саме під таким гаслом у Більшівцівському ліцеї проходить Тиждень початкової освіти(14-18 грудня 2020 р.).
Цей тиждень насичений багатьма різноманітними заходами ,а кожен день має свій колір.

Перший день тижня розпочався з опитування учнів 1-4 класів “Який мені подобається колір?”.Учні також дізнались,звідки беруться кольори та малювали долоньками.

Другий день тижня присвячений червоному кольору.Класні керівники Ліуш Г.С.,Мацайло Г.М.,Шпирко О.В.,Навальна Г.С. та Хлібкевич О.І. ознайомили вихованців з чарівними властивостями червоної фарби, організували флешмоб “Від серця до серця” та свято Червоної кульки.

У середу-День доброти, день жовтого кольору. Учні грали гру ,,Жовтий ланцюжок”,виготовляли голубів миру та плаката побажань для України та воїнів АТО.

Також в цей день вчителі початкових класів обговорювали важливі питання освітнього процесу в умовах НУШ , ділились досвідом роботи на засіданні методичної студії .

У четвер- зелений день. Акція допоможи пташкам перезимувати.

П’ятниця – синій день. Виготовлення різдвяних та новорічних аплікацій, свято Миколая.