Більшівцівські ліцеїсти разом із педагогами чудово та незвично провели День здоров’я
на свіжому повітрі та отримали море позивних вражень. Був організований велопробіг, майстер-клас із розкладання палаток, спортивні естафети та смачно приготовлена картопля.
https://www.facebook.com/107551011171525/videos/553760769412296
\
































