З 20 по 22 вересня у Більшівцівському ліцеї проходив “Тиждень безпеки дорожнього руху”. У рамках тижня було проведено:
- Зустріч із представником патрульної служби з учнями 7-А та 7-Б класу;
- Перегляд відеороликів на тему “Безпека руху велосипедистів” у 6-А та 6-Б класах;
- Квест “Знавці Дорожнього руху” з учнями 8-Б, 9-А та 9-Б класів;
- Виставка в бібліотеці “Дотримуйтесь правил дорожнього руху”



















