Наш ліцей завжди бере участь у різних благодійних заходах. Учнівське самоврядування організувало щорічну акцію до Дня захисника України “Солодощі для воїнів АТО”, до якої долучились всі класи нашого ліцею.
Щиро вдячні всім небайдужим за вашу доброту і великодушність.
Віримо, що нашим захисникам, які стоять на передовій, буде приємно, що про них піклуються і пам’ятають їх.





