Благодійний ярмарок у ліцеї проводиться не вперше, адже наші діти завжди долучаються до волонтерської діяльності.
Цього року учні 5-11класів приготували на ярмарок смаколики




, і кожен охочий зміг їх придбати та поласувати, таким чином долучившись до доброї справи. Загалом було зібрано 11862 гривні на підтримку ЗСУ та на подаруночки для Черченської спеціальної школи, листа від яких ми взяли у Мальтійській службі допомоги.
Дякуємо усім небайдужим! Разом ми сила!



















