07 листопада 2022 року в ліцеї стартувала декада педагогічної майстерності вчителів “Працюємо творчо, продуктивно та з любов’ю до дітей”.
На уроках історії України у 7-А класі Калитчук І.С. цікаво подала нову тему :”Київська Русь за часів князя Володимира”. Учні працюють у групах і мали можливість провести невелике дослідження, використовуючи джерела. Змістовна наочність дала змогу повторити вивчене і пов’язати це з новими знаннями. Логічним доповненням уроку став вдало підібраний відеоматеріал.








