Чи цікаво учням на уроці української мови?чи вміють наші учні грамотно писати?а як вчитель заохочує дітей вивчати правила українського правопису? На ці та інші питання отримали відповіді вчителі-колеги, відвідавши урок української мови у 6-Б класі, який провела Литвин М.С.
Слід зазначити, що учні цього класу вже шостий рік поспіль є учасниками всеукраїнського проєкту по впровадженню НУШ, тому із завданнями уроку справились чудово!












