Найжорстокішим злочином комуністичного режиму проти українського народу був голодомор 1932—1933 рр. Ця спланована проти українського селянства акція мала ліквідувати основу української нації і національного відродження.
По всій Україні проходять меморіальні заходи. Більшівцівський ліцей теж не лишився осторонь і приєднався до вшанування пам’яті тих, хто загинув через голод.
Учні 10 класу разом з Бандурою О.Є. та Бандурою П.Д. організували для ліцеїстів захід “Запали свічку пам’яті”.









