З метою попередження проявів жорстокості та насилля кожного року в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Наш ліцей теж приєднався до цієї Акції, яка охоплює важливі дати: 25 листопада ‒ Міжнародний день боротьби із насильством щодо жінок, 1 грудня ‒ Всесвітній день боротьби зі СНІДом, 2 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня ‒ Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, 5 грудня ‒ Міжнародний день волонтера, 6 грудня ‒ вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, 9 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня ‒Міжнародний день прав людини.
Упродовж цього періоду в школі відбулося чимало заходів, спрямованих на запобігання та протидію насильству, на формування учнівської свідомості та терпимого ставлення до насильства.
Учні взяли участь у флешмобі “Синя стрічка- символ протидії насильства.”


