Ось і завершилась акція “Смілива гривня”, яку організував НБУ. Спільними зусиллями ми зібрали монети на 2145 грн., які було перераховано для підтримки ЗСУ.


Дякуємо учням, педагогам, батькам, які долучилися до цієї цінної справи!
Добро завжди повертається!


