До Дня Працівника фізичної культури і спорту в Жалиборівській гімназії відбулися змагання з міні-футболу серед дівчат Більшівцівської ТГ. Учасники змагань були нагороджені кубками і медалями. 1м.-Більшівцівський ліцей, 2м.- Жалиборівська гімназія, 3м. – Загірська гімназія, 4м.- Кінашівський ліцей. Щиро дякуємо голові Більшівцівської ТГ Саноцькому В.П.,і всім організаторам,учасникам змагань.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
https://www.facebook.com/100012870666397/videos/pcb.1769320416840297/874319057365698





