08 вересня учні нашого ліцею відвідали Музей Героя України Дмитра Коцюбайла Да Вінчі. Діти захоплені розповіддю екскурсоводів про Дмитра, зворушені переглянутим відео. З цікавістю розглянули також малюнки та вироби Да Вінчі. Впевнені, що семикласники, надихнувшись подвигами та звитягами Героя, старатимуться робити все можливе від них для наближення нашої Перемоги та будуватимуть в майбутньому таку Україну, про яку мріяв Дмитро.


















