Олімпійський тиждень

Уже традиційно навчальний рік у Більшівцівському розпочинаємо із проведення Олімпійського тижня, який проходив з 11 по 15 вересня 2023 року. В закладі освіти вчителями фізичної культури організовано чимало цікавих заходів під гаслом “Активно рухаймось до Перемоги: здорові діти – здорова нація!”: веселі руханки, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

Leave a comment