Уже традиційно навчальний рік у Більшівцівському розпочинаємо із проведення Олімпійського тижня, який проходив з 11 по 15 вересня 2023 року. В закладі освіти вчителями фізичної культури організовано чимало цікавих заходів під гаслом “Активно рухаймось до Перемоги: здорові діти – здорова нація!”: веселі руханки, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.


