18 вересня учні нашого ліцею взяли участь у чудовому квесті, організованому волонтерами МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ Івано-Франківська . Це вже третя наша зустріч, яка знову принесла море чудових емоцій та зблизила нас у цей непростий час. Щиро дякуємо організаторам.









