
Є у нашому ліцеї хороша традиція – місячник педагогічної майстерності, впродовж якого педагоги діляться своїм досвідом освітньої діяльності,своїми родзинками проведення уроків та заходів.

Цьогоріч місячник розпочався з психолого-педагогічного семінару , який майстерно провела практичний психолог Бандура Ольга Євгенівна.