До Дня безпечного інтернету соціальний педагог Мар’яна Михайлівна Давидова провела профілактичне заняття з учнями 5-Б класу. Діти отримали детальніше інформацію про ризики та небезпеки, які можуть бути в мережі, правила безпечного користування в Інтернеті, в ігровій формі виконали цікаві та пізнавальні завдання.![]()
















