«Серцем єдиним, ми – Україна!»

Вчора відбулась зустріч у Івано-Франківській обласній військовій адміністрації юних амбасадорів проєкту для обдарованої молоді «Серцем єдиним, ми – Україна!» 💛💙, які популяризуватимуть його в своїх територіальних громадах.
Дітям було організовано пізнавальну мандрівку на ретропотягу до Галича з метою відвідати Галицький національний природний парк. Там ще й посмакували смачною піцою.
На зображенні може бути: 7 людей, потяг та текст
На зображенні може бути: 2 людини та текст
На зображенні може бути: 1 особа та Палац Парламенту, Румунія
На зображенні може бути: 3 людини та потяг
На зображенні може бути: 7 людей та потяг
На зображенні може бути: 5 людей та дерево
На зображенні може бути: 2 людини
На зображенні може бути: 3 людини, гірськолижний схил та текст

Leave a comment