Щорічно весь світ занурюється все глибше у кіберпростір. Користування електронними ґаджетами стало не просто засобом комунікації, а життєвою необхідністю, як дітей так і дорослих. Разом з тим, зростає кількість небезпек, серед них кібербулінг, фішинг, грумінг та інші форми шахрайства та маніпуляцій, які призводять до загрози посягання на права, життя, свободу та здоров’я людини.
Над реалізацією цієї проблеми та забезпеченням безпечного освітнього простору впродовж цього тижня працювали учасники освітнього процесу нашого ліцею під час проведення Тижня КІБЕРБЕЗПЕКИ.







![На зображенні може бути: 6 людей, люди навчаються та текст «] Safer internet Day අതര»](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/480289529_603897518940651_6640266374820407263_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_tt6&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=78UWNCSJjtEQ7kNvgHx4pkW&_nc_oc=AdhirF3pa88xdkb-_cdRGS2J9bCZMnepx8AYp1k0qfdsDTxlH54JYc7JXUELe7WFHGc&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&_nc_gid=AsNMy2BOsdnnJceVB4Xoc07&oh=00_AYABXSs8mEZtoqG82dPLG_LR9FtHQLMfv6ZBqxDcW8gCEA&oe=67C364E7)







