13 березня на базі спортивного комплексу Тлумацької ДЮСШ Тлумацької міської ради проведені змагання з футзалу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед дівчат 5-9класів ЗЗСО під гаслом “РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО”
Команда дівчат Більшівцівського ліцею зайняла
І місце 

у підгрупі.
Підтримуємо!
Надихаємо!
Перемагаємо!













