14 березня, вкотре класні керівники провели години спілкування з учнями ліцею з попередження протиправної діяльності. Також до роботи залучили представників ювенальної превенції: п.Зоряну Городецьку та п.Наталію Сухоребську.
















14 березня, вкотре класні керівники провели години спілкування з учнями ліцею з попередження протиправної діяльності. Також до роботи залучили представників ювенальної превенції: п.Зоряну Городецьку та п.Наталію Сухоребську.















