
10 березня педагоги нашого ліцею проходили підвищення кваліфікації за програмою соціально-емоційного навчання «Зерна».

«Зерна» – це не просто програма, це можливість навчитися краще розуміти себе та інших.

Наші педагоги отримали цінні знання, які допоможуть їм створити в класі атмосферу довіри та підтримки.

Дякуємо Галині Навальній за її натхненну роботу!