У кінці травня, за традицією, у ліцеї проходить День здоров’я. Діти весело проводять час зі своїми однокласниками, змагаються хто спритніший, проводять інтелектуальні ігри та ласують смаколиками![]()
https://www.facebook.com/100079612247888/videos/1767342407544417?locale=uk_UA


